Uzrunas no Tautas lūgšanu sapulces "Dievs, svētī Latviju"

Publicēts 28.10.2018 08:33 Kategorija: Tautas lūgšanu sapulce

20. oktobī, Skonto hallē norisinājās pirmā Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī Latviju!”. Lūgšanu sapulces mērķis bija izaugsme katras konfesijas/draudzes ietvaros, kopīga vienota lūgšana un iestāšanās par kristīgām vērtībām Latvijā.

Šeit var apskatīties pasākuma bildes: Facebook

Kļūsti par pasākuma partneri www.dievssvetilatviju.info/partneriem/
Konts ziedojumiem: EKD “KRISTUS PASAULEI”
AS “SEB banka”
Reģ. Nr.: LV 99500003902
SWIFT kods: UNLALV2X
Konta numurs: LV77UNLA0050 008074909
Ar norādi – Dievs svētī Latviju
PayPal konts: infoparlatviju@gmail.com


Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” arī parakstīja Mārcis Jencītis – draudzes “Kristus Pasaulei” vecākais mācītājs un pasākuma organizators, Jānis Pujats - Latvijas Romas katoļu baznīcas Kardināls, Andris Ameriks – Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks, Ainars Baštiks - Rīgas Mateja baptistu draudzes mācītājs, Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ex ministrs un Rīgas domes deputāts, Modris Ozolinkevičs - Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienības bīskaps, Aleksejs Ļedjajevs – Draudzes “Jaunā Paaudze” bīskaps, Krists Kalniņš– Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskapa Jāņa Vanaga pārstāvis, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Rīgas iecirkņa prāvests un Vecās Sv.Ģertrūdes draudzes mācītājs, Andris Kravalis – Latvijas Romas katoļu baznīcas arhibīskapa, metropolīta Zbigņeva Stankeviča pārstāvis, Rīgas arhidiecēzes ģenerālvikārs un Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas draudzes prāvests, Tālivaldis Tālbergs – Kristīgā radio prezidents, Jānis Ozolinkevičs – Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienības goda bīskaps, Elmārs Pļaviņš - Latvijas Nacionālo bruņoto spēku virskapelāns, Andrejs Čebotarjovs - Rīgas Vasarsvētku draudzes Kristīgais centrs “Labā Vēsts” vecākais mācītājs, Edgars Šneiders – Latvijas Apvienotās Metodistu baznīcas superintendents, Kaspars Šterns – Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps.
Apkopojot parakstītās petīcijas, tās tiks iesniegtas Saeimā, lai norādītu uz Latvijas iedzīvotāju nostāju petīcijā paustajos jautājumos. Arī tu vari parakstīties par petīciju šeit.Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Mārcis Jencītis – draudzes “Kristus Pasaulei” vecākais mācītājs un pasākuma organizators.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Jānis Pujats – Latvijas Romas katoļu baznīcas Kardināls.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Andris Ameriks – Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Ainars Baštiks – Rīgas Mateja baptistu draudzes mācītājs, Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ex ministrs un Rīgas domes deputāts.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Modris Ozolinkevičs – Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienības bīskaps.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Aleksejs Ļedjajevs –Draudzes “Jaunā Paaudze” bīskaps.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Krists Kalniņš – Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskapa Jāņa Vanaga pārstāvis, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Rīgas iecirkņa prāvests un Vecās Sv.Ģertrūdes draudzes mācītājs.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Andris Kravalis – Latvijas Romas katoļu baznīcas arhibīskapa, metropolīta Zbigņeva Stankeviča pārstāvis, Rīgas arhidiecēzes ģenerālvikārs un Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas draudzes prāvests Andris Kravalis.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Tālivaldis Tālbergs –Latvijas Kristīgā radio prezidents.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Jānis Ozolinkevičs – Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienības goda bīskaps.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Elmārs Pļaviņš- Latvijas Nacionālo bruņoto spēku virskapelāns.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Andrejs Čebotarjovs- Rīgas Vasarsvētku draudzes Kristīgais centrs “Labā Vēsts” vecākais mācītājs.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Edgars Šneiders – Latvijas Apvienotās Metodistu baznīcas superintendents.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Kaspars Šterns – Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps.