Jaunumi

Valsts atbilde un pateicība par starpkonfesionālās tautas lūgšanu sapulces “Dievs, svētī Latviju” pateicības vēstuli latvijas valsts vadītājiem.

Pateicamies Starpkonfesionālās Tautas lūgšanu sapulces “Dievs, svētī Latviju!” dalībniekiem un Latvijas vadošiem reliģisko konfesiju bīskapiem un garīgiem vadītājiem par atbalstu un labajiem vārdiem Latvijas valsts vadītājiem.

Publicēts 04.02.2020 12:45 Kategorija: Petīcijas

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Šī gada 28. janvārī Latvijas Republikas Saeimas deputātiem un Saeimā pārstāvētajām politisko partiju frakcijām, kā arī Ministru kabinetam un Valsts prezidentam tika iesniegta parakstītā Pateicības vēstule.

Publicēts 28.01.2020 12:45 Kategorija: Petīcijas

Latvijas konfesiju vadītāju un pārstāvju tikšanās

19.oktobrī neilgi pirms oficiālā Tautas lūgšanu sapulces “Dievs, svētī Latviju!” 2019 sākuma, plkst.13.00 pie apspriežu galda sēdās Latvijas kristīgo konfesiju vadītāji un pārstāvji. Tika pārrunāti vairāki svarīgi jautājumi par Tautas lūgšanu sapulces tālāko virzību. Tika pieņemts lēmums izveidot ekumenisku padomi.

Publicēts 21.10.2019 12:45 Kategorija: Petīcijas

Sākot ar šodienu portālā parlatviju.lv būs iespēja nobalsot par „Pateicības vēstuli Latvijas valsts vadītājiem”.

Vēstules mērķis ir pateikties Latvijas valdībai par līdz šim paveikto darbu, par saglabāto himnu „Dievs, svētī Latviju!”, latviešu valodu, reliģijas un vārda brīvību, kristīgām un ģimenes vērtībām, un citiem labiem darbiem un lēmumiem mūsu valsts labā.

Publicēts 16.10.2019 12:45 Kategorija: Petīcijas

Valsts kanceleja informēja, ka petīcija par kristīgām un ģimenes vērtībām ir iesniegta visām ministrijām

14. februārī, Valsts kanceleja informēja, ka Starpkonfesionālās Tautas lūgšanu sapulces “Dievs, svētī Latviju!” atklātā vēstule un petīcija par kristīgām un ģimenes vērtībām ir iesniegta visām ministrijām

Publicēts 15.02.2019 08:45 Kategorija: Petīcijas

Iesniegta petīcija “Par kristīgajām un ģimenes vērtībām”

Šā gada 6. februārī Latvijas Republikas Saeimas deputātiem un Saeimā pārstāvētajām politisko partiju frakcijām tika iesniegta petīcija "Par kristīgām un ģimenes vērtībām", kuru ir parakstījuši 7699 Latvijas iedzīvotāji.

Publicēts 06.02.2019 12:45 Kategorija: Petīcijas

Uzrunas no Tautas lūgšanu sapulces "Dievs, svētī Latviju"

20. oktobī, Skonto hallē norisinājās pirmā Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce "Dievs, svētī Latviju!”. Lūgšanu sapulces mērķis bija izaugsme katras konfesijas/draudzes ietvaros, kopīga vienota lūgšana un iestāšanās par kristīgām vērtībām Latvijā.

Publicēts 28.10.2018 08:33 Kategorija: Tautas lūgšanu sapulce

Petīcijas “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” parakstīšana.

Pagājušajā sestdienā, 20. oktobrī, norisinājās pirmā Tautas lūgšanu sapulce "Dievs, svētī Latviju!". Īsi pirms pasākuma organizators Mārcis Jencītis aicināja uz tikšanos visus pasākuma spīkerus, lai...

Publicēts 25.10.2018 01:31 Kategorija: Tautas lūgšanu sapulce